خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

تولید نرم افزار و پلاگین

نرم افزار و پلاگین

نرم افزار و پلاگین

نرم افزار و پلاگین: با پیشرفت تکنولوژی و گسترش سیستم های کامپیوتری تولید نرم افزار ها و پلاگین های گوناگون رشد قابل توجهی داشته است. دنیای مهندسی نیز ازین قاعده مستثنی نیست و  همزمان با گسترش کامپیوتر ها روز به روز استفاده از نرم افزارهای مختلف جهت انجام امور مختلف افزایش یافته است.

 پلاگین آباکوس جهت تولید متریال جدید

نرم افزار های متلب، آباکوس، سالیدورک و … از مهمترین نرم افزار های مهندسی هستند که این امکان را به کاربر می دهند تا با نوشتن سابروتین ها، پلاگین ها و GUIهای مختلف کار را برای کاربر راحت کنند.

GUI منحصر به فرد خودتان را بسازید

از آنجا که ساخت نرم افزار های بزرگ هزینه بر و زمان بر است بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند تا  کارهای خود را با روشهای سنتی و مرحله به مرحله انجام دهند غافل از این که هر شرکت می تواند با صرف هزینه های بسیار کم جهت انجام طراحی ها و آنالیز های مختلف نرم افزار، پلاگین و یا GUI مخصوص به خود با لوگو و هدف اختصاصی یکتا را داشته باشند تا علاوه بر افزایش سرعت، امور خود را با دقت بیشتری انجام دهد.

تولید نرم افزار جهت اندازه گیری استخوان زانو

مهندسان شرکت بنیان صنعت بنوموسی توانایی دارند تا با تولید نرم افزار ها، پلاگین ها و GUI ها مسیر پیشرفت را برای شرکت های مهندسی هموار کنند.

در صورت نیاز به منتورینگ می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید