خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

آموزش و رفع اشکال اباکوس ال اس داینا و مولدفلو | سوالات متداول-پشتیبان فنی

خدمات رفع اشکالات نرم افزاری در نرم افزارهای اباکوس، ال اس داینا و مولدفلو

قابل توجه دانشجویان عزیز خدمات رفع اشکالات نرم افزاری

راه اندازی خدمات رفع اشکالات نرم افزاری در نرم افزارهای اباکوس، ال اس داینا و مولدفلو از تاریخ 98/09/17

فهرست خدمات ما پنهان

با توجه به نیاز حال حاضر دانشجویان به راهنمایی، مشاوره و رفع مشکلات نرم افزاری جهت انجام تحقیقات دانشگاهی و جلوگیری از برون سپاری پایان نامه، پروژه های درسی و مواردی از این دست، و همچنین تشویق دانشجویان به انجام پروژه ها و یادگیری نرم افزارهای مهندسی، این شرکت مدتی است که سیستمی مشابه با سیستم پشتیبانی فنی شرکت 3DS (تولید کننده مجموعه نرم افزارهایی نظیر اباکوس) در ایران راه اندازی کرده است.

توجه 1: این شرکت هیچ وابستگی به شرکت 3DS ندارد و صرفا به دلیل عدم پشتیبانی آنها در ایران، چنین امکانی به صورت غیر رسمی فراهم شده است.

در مورد شبیه سازی بیشتر بخوانید

پشتیبانی فنی یعنی چه و چه کاربردی دارد؟

هرچند تاحد زیادی وظیفه اساتید مشاور و راهنما رفع این مشکلات و کمک به دانشجویان است، با اینحال با توجه به نو  بودن اکثر مسائل دانشگاهی، دانشجویان در هنگام برخورد با مشکل، بدلیل عدم بروز بودن و تسلط اساتید با این نرم افزارها، پس از مدتی دل سرد شده و حاضر به پرداخت هزینه و واگذاری پروژه به صورت کامل به دانشجویان مقاطع بالاتر می شوند. با این کار دانشجویان از هدف انجام پروژه که یادگیری نرم افزارهای مهندسی است، فاصله گرفته و عملا فایده ای از تحصیل در دانشگاه نصیب آنها نمی شود. امیدواریم بتوانیم با اینکار از معضل واگذاری پایان نامه های دانشجویی جلوگیری کنیم.

خدمات رفع اشکالات نرم افزاری

خدمات رفع اشکالات نرم افزاری در بنیان صنعت بنوموسی

چگونه از خدمات رفع اشکالات نرم افزاری شما استفاده کنیم؟

شما با مراجعه به آدرس زیر و انتخاب سفارش خود از فرم موجود در این صفحه تحت عنوان، “رفع مشکل نرم افزاری” با پشتیبان فنی نرم افزارها در ارتباط خواهید بود و از مشاوره های آنها در حل مشکلات مدلسازی و شبیه سازی عددی بهره مند خواهید شد.

از چه نرم افزارهایی در خدمات رفع اشکالات نرم افزاری پشتیبانی فنی می کنید؟

هم اکنون از نرم افزارهای مهندسی اباکوس، ال اس داینا و مولدفلو پشتیبانی می شود. در صورت استقبال در گام بعد نرم افزارهای دیگر مهندسی با توجه به میزان درخواست اضافه خواهند شد.

هزینه خدمات پشتیبانی فنی چقدر است؟

پس از ثبت سفارش و ارسال فایل های نرم افزاری و مستندات مربوط به مساله، اطلاعات تحویل پشتیبان فنی مربوطه می شود. پشتیبان فنی پس از بررسی و ارزیابی اطلاعات، هزینه رفع اشکال را به مشتری اطلاع می دهد.

توجه 2: دانشجویان با ارسال کارت معتبر دانشجویی از تخفیف ویژه دانشجویی بهره مند می شوند.

توجه 3: شرکت های نوپا، نوآور و استارتاپی مستقر در مراکز رشد و فناوری از تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد.

چه خدمات رفع اشکالات نرم افزاری ای به ما داده می شود؟

پس از آنکه پشتیبان فنی اشکالات موجود در مدل نرم افزاری شما را برطرف کرد، برای آموزش و یادگیری بهتر نحوه ی مدلسازی، فیلمی از مجموعه اقدامات انجام شده توسط پشتیبان، آماده و برای مشتری ارسال می شود. همچنین فایلهای نرم افزاری اصلاح شده به دست او خواهد رسید.

پشتیبانی برخط: کسانی که تمایل به آموزش برخط مساله داشته باشند، می توانند از طریق اسکایپ با پشتیبان فنی در ارتباط باشند.

پشتیبانی حضوری: کسانی که تمایل به آموزش حضوری دارند می توانند با قرار ملاقاتی در ساعات اداری با پشتیبان فنی در محل دفتر شرکت در مشهد، جلسه داشته باشند.

خدمات رفع اشکالات نرم افزاری

خدمات رفع اشکالات نرم افزاری بنوموسی

آیا اگر از خدمات رفع اشکالات نرم افزاری شما رضایت نداشتیم، امکان برگشت وجه وجود دارد؟

بله. درصورتی که پشتیبان فنی پس از پذیرش درخواست شما، نتواند مشکل شما را حل کند، وجه شما به طور کامل برگشت داده خواهد شد. همچنین شما می توانید شکایات خود را مستقیم با شماره تلفن 38676718-051 با ما در میان بگذارید.

دانشجوی دکتری رشته مکانیک-طراحی کاربردی هستم، شما می توانید به من کمک کنید؟

دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک، معدن، عمران، دریا، هوافضا، نساجی، نفت، برق، مکاترونیک، مهندسی پزشکی، خودرو، مهندسی شیمی و سایر رشته های مهندسی و غیرمهندسی که پروژه ای را با نرم افزارهای فوق الذکر انجام می دهند می توانند از این خدمات استفاده کنند.

من زمان زیادی تا دفاع پایان نامه ندارم و هم اکنون در مدلسازی با نرم افزار LS-Dyna به مشکل خورده ام، چقدر طول می کشد مشکل من را برطرف کنید؟

بدون مشاهده و بررسی اطلاعات و فایل های مدل سازی شما نمی توان زمان دقیقی برای رفع اشکال شما بیان کرد. ممکن است یک ساعت تا یک هفته زمان ببرد. حتما باید اطلاعات را برای ما ارسال کنید تا تخمین از زمان رفع اشکال شما داشته باشیم.

آیا درکنار خدمات رفع اشکالات نرم افزاری، آموزش هم می دهید؟

بله. پس از رفع مشکل نرم افزاری شما فیلم آموزشی گام به گام رفع مشکل و مجموعه اقدامات انجام شده توسط پشتیبان فنی ضبط شده و تحویل شما می شود. همچنین شما می توانید در صورت تمایل آموزش برخط با استفاده از اسکایپ و یا آموزش حضوری در محل شرکت داشته باشید. علاوه بر این می توانید جهت تسلط بهتر بر این نرم افزارها در کارگاه ها و دوره های آموزشی ما شرکت کنید. جهت ثبت نام در صفحه زیر گزینه ثبت نام در کارگاه آموزشی یا دوره آموزشی را انتخاب کنید.

من قرار است اطلاعات پروژه را در اختیار شما قرار دهم، آیا شما ضمانت می کنید که از اطلاعات من استفاده نکنید و یا انتشار ندهید؟

بله. در شرکت ما تمام افراد موظف به اجرای قانون محرمانگی اطلاعات هستند. همچنین چرخش اطلاعات پروژه ها در شرکت ثبت و ضبط می شود و تمام افرادی که به اطلاعات دسترسی دارند مشخص است. برای اطمینان خاطر بیشتر قرارداد حفظ محرمانگی اطلاعات باشما بسته خواهد شد.

من دانشجوی خارج از کشور هستم، شما می توانید مشکل من را در اباکوس حل کنید؟

بله. دانشجوی هرجایی، چه در ایران و چه در خارج از کشور هستید می توانید از خدمات ما استفاده کنید. نیازی به مراجعه حضوری نیست.

من وقت نوشتن پایان نامه ندارم، شما برای من انجام می دهید؟

خیر، به هیچ عنوان. خط مشی این خدمت، انجام پروژه های دانشگاهی و محول شده به دانشجویان نیست. ما به شما کمک می کنیم درجایی که نمی توانید مساله را پیش ببرید، آن مشکل را برطرف کنید و بفهمید که چگونه آن مشکل برطرف می شود.

شما نمایندگی رسمی سیمولیا را برعهده دارید؟

خیر. در ایران به دلیل شرایط تحریم و همچنین مساله قانون کپی رایت،نمی توان نمایندگی شرکت های نرم افزاری را برعهده گرفت. ما به صورت غیررسمی و جهت رفع حلقه مفقوده ی پشتیبانی فنی که در کشورهای دیگر وجود دارد این کار را انجام می دهیم.

می توانم پشتیبان فنی شما را به عنوان استاد مشاور یا ناظر صنعت خودم انتخاب کنم؟

در صورت تمایل پشتیبان فنی می توانید این کار را بکنید. پشتیبان های فنی ما فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر هستند و علاوه بر آن پروژه های صنعتی زیادی انجام داده اند. البته لازم است استاد راهنما و دانشکده با این موضوع موافقت کنند.

اگر سوال شما را پاسخ نداده ایم، روز های کاری از ساعت 8 صبح تا 16 با شماره 35424520 با پیش شماره 051 تماس بگیرید.