مدل سازی لاستیک های متخلخل با سابروتین UHYPER

سابروتین: UHYPER
زبان: فرترن
حلگر: ضمنی/استاندارد
نرم افزار: آباکوس/Abaqus
ضمائم: فیلم آموزشی + دفترچه ی راهنما + مثالهای آموزشی


مواد الاستومری متخلخل (Porous elastomeric) به صورت گسترده ای در صنایع استفاده می شوند و کاربردهای مختلفی نظیر جاذب شوک، میراگرها، مواد مورد استفاده در بسته بندی محصولات و … دارند. غالبا در این نوع کاربری ها، ماده تحت تغییر شکل های زیادی قرار می گیرد. از منظر طراحی محصول و عملکرد، مهندسان علاقه مند به درک پاسخ ماکروسکوپیک این مواد و اندرکنش آنها با قطعات دیگر در مجموعه ی مونتاژی هستند. از اینرو، مدل سازی درست این مواد تحت تغییرشکل های بزرگ از الزامات اصلی طراحی در کاربری های مهندسی است.

در این برنامه، مدل متشکله ی ساده و درستی از پاسخ الاستیک ماکروسکوپیک الاستومرهای متخلخل با فرض همگن بودن آنها تهیه شده است. مدل در زیربرنامه ی UHYPER نرم افزار اباکوس پیاده سازی شده است و به سادگی قابل استفاده است.

زیربرنامه ی UHYPER ، به منظور تعریف رفتار مواد هایپرالاستیک (Hyperelastic) در نرم افزار اجزاء محدود آباکوس در نظر گرفته شده است. این زیربرنامه در حلگر استاندارد/ضمنی نرم افزار قابل استفاده است.

این برنامه کاربرد صنعتی دارد و چندین مثال کاربردی به همراه آن قرار داده شده است. جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@banumusagr.com

سلام، مسئول مربوطه را انتخاب کنید تا هم اکنون در واتساپ شما را راهنمایی کند. یا با شماره 05135424520 تماس بگیرید.

×