خدمات

درباره ما

درباره ما

(about US)

شرکت بنیان صنعت بَنوموسی، ارائه دهنده خدمات دفاتر طراحی مهندسی و دفاتر تحقیق و توسعه است. ارائه ی خدماتی نظیر آموزش، مشاوره، طراحی صنعتی، مهندسی معکوس، شبیه سازی عددی، نمونه سازی و ساخت قطعات و تجهیزات صنعتی در این شرکت انجام می شود.

هدف ما، استفاده از دانش روز جهت افزایش کیفیت و بهینه سازی محصولات تولیدی کارخانجات و تولیدی ها است. برای نیل به این هدف، از محققان و مهندسان مجرب با دانش روز بهره گرفته ایم. از تجربیات اساتید دانشگاه در داخل و خارج از کشور و همچنین مهندسان کاربلد در سراسر دنیا به روش های مختلف استفاده می کنیم.

از شرکت های نوپا، مخترعین و مبتکرین حمایت می کنیم و سعی می کنیم بهترین دانسته های خود را در خدمت طراحی و تولید محصول آنها داشته باشیم.

با شرکت های بزرگ داخلی و خارجی در صنایع مختلف در این حوزه فعالیت داریم و به لطف خدا توانسته ایم جزء بهترین مشاوران و همکاران آنها باشیم.

سعی می کنیم دوره های آموزشی مختلف را توسط مجریان پروژه ها برگزار کنیم، تا جدیدترین اطلاعات و یافته های مهندسی را با علاقه مندان آن به اشتراک بگذاریم.

چندین پروژه بلند مدت با کاربرد صنعتی و تحقیقاتی در دست اجرا داریم که گام به گام آنها را پیگیری و پیش می بریم. از حمایت و مشارکت صنعت و دانشگاه جهت سرعت در اجرای این پروژه ها استقبال می کنیم.

عضو فن بازار منطقه ای استان خراسان رضوی و مشاور سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران هستیم و تا 70% تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان جهت حمایت از تولیدی های ایران تخفیف در خدمات داریم.

 

محمد خُراشاد
مدیر مهندسی 
کارشناس ارشد
مهندسی معماری کشتی

پدرام غلام نژاد
مدیر بازرگانی
کارشناس مهندسی برق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.