خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

نرم افزار بازرسی SIGNAL FFS برای تحلیل خوردگی و تحلیل شکست

تماس مستقیم

نرم افزار بازرسی SIGNAL FFS

نرم افزار بازرسی SIGNAL FFS

نرم‌افزار ارزیابی کارآمدی سرویس سیگنال یا همان SIGNAL™ FITNESS-FOR-SERVICE نرم‌افزاری کاربر پسند و تخصصی است که توسط متخصصان این حوزه از مهندسی توسعه داده شده است. کاربرد این نرم‌افزار در اجرای ارزیابی برای کارآمدی در سرویس (FFS) و تحلیل مکانیک شکست (Fracture Mechanics) تجهیزات ثابت و دوار می‌باشد. با این نرم‌افزار مهندسان و بازرسان می‌توانند عملیات بازرسی و خطرات ناشی از ایمنی تجهیزات را مطابق با استانداردهای صنعتی کاهش دهند.

توسعه‌دهنده اصلی این نرم‌افزار دکتر تد اندرسون (Ted Anderson) می‌باشد که تحقیقات و فعالیت‌های زیادی در حوزه شکست و ارزیابی کارآمدی سرویس تجهیزات مختلف در سراسر دنیا داشته است و یکی از مولفان اصلی ویرایش سال 2007 استاندارد API 579-1/ASME FFS بوده است. همچنین او نویسنده بسیاری از کتاب‌های مشهور معتبر در حوزه مکانیک شکست است.

FFS Flaw Type خوردگی

با استفاده از این نرم‌افزار به سرعت امکان ارزیابی کارآمدی سرویس سطح 1 و 2 وجود دارد. همچنین مهمترین و عمومی‌ترین ارزیابی‌های سطح 3 در این نرم‌افزار گنجانده شده است. بنابراین امکان تشخیص و ارزیابی سریع رد یا تائید تجهیز در سرویس وجود دارد و خطرات و ریسک را کاهش می‌دهد. در این نرم‌افزار ارزیابی رشد ترک مطابق با استاندارد بریتانیایی BS 7910 انجام می‌شود.

با استفاده از نرم افزار بازرسی SIGNAL FFS از توقف هزینه بر و غیر برنامه‌ریزی شده تجهیزات در سرویس جلوگیری می‌شود و به سرعت امکان برنامه‌ریزی برای بازرسی یا تعمیرات آتی وجود دارد. همچنین امکان تخمین عمر باقی مانده تجهیز در سرویس می‌باشد و بنابراین امکان انجام هرگونه بهینه‌سازی موجود است.

برای سفارش نرم‌افزار یا اجرای ارزیابی کارآمدی سرویس تجهیزات با ما تماس بگیرید.

همچنین برای منتورینگ مقدماتی و پیشرفته می‌توانید از اینجا اقدام نمایید.

از اینکه تا انتهای این مقاله ما رو همراهی کردید بسیار سپاسگزاریم.

منبع: کوئست اینتگریتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *