نرم افزار S-FRAME یک نرم افزار قوی برای تحلیل سازه که توسط Altair خریده می شود

شهریور, ۱۴۰۰ بدون نظر آموزش, خدمات, ساختمان

این نرم افزار برای تحلیل سازه توسعه داده شده و برای تخمین استحکام و پایداری سازه تحت بارگذاری های خارجی مثل باد، آب و برف مطابق با الزامات آئین نامه های طراحی مهندسی کاربرد دارد. نرم افزار از سال 1981 در بریتیش کلمبیای کانادا در حال توسعه است و مشتریان عمده زیادی دارد. آلتیر این نرم افزار را به منظور تقویت پروژه های شبیه سازی و تحلیل در حوزه ساختمان به پلتفرم خود اضافه کرده است. اخیرا غول های شبیه سازی در حال خرید بهترین نرم افزارهای موجود در حوزه های مختلف جهت تقویت کاربرد خود و تکمیل نیاز مشتریان هستند که التیر هم سعی کرده است در این موضوع از انسیس و سیمولیا عقب نیافتد.

پیش بینی و تخمین مقاومت سازه در برابر بارهای خارجی یکی از مسائلی است که در هنگام طراحی سازه های پیچیده که اخیرا نیز اکثرا به این سمت رفته است، کار بسیار حساسی است. عدم دقت در این موضوع گاهی غیرقابل جبران است. معمولا مهندسان طراحی از نرم افزارهای مختلفی برای تخمین مقاومت سازه در برابر این بارگذاری ها استفاده می کنند که براساس آئین نامه هایی نظیر ASCE با ورژن های مختلف است.

ما نیز در بنوموسی همواره در حال امتحان و استفاده از این نرم افزارها در پروژه ها هستیم که این می تواند به دقت بیشتر نتایج و تسلط ما در این زمینه کمک کند. 🦁جهت مشاوره تماس بگیرید.

 

منبع: آلتیر

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@banumusagr.com

سلام، مسئول مربوطه را انتخاب کنید تا هم اکنون در واتساپ شما را راهنمایی کند. یا با شماره 05135424520 تماس بگیرید.

×