قابلیت های جدید نرم افزار مولدکس | Moldex3D R17

اردیبهشت, ۱۳۹۸ بدون نظر Uncategorized, خدمات, خودروسازی, دریایی, دسته بندی نشده, دسته‌بندی نشده, دسته‌بندی نشده, نفت و گاز

ورژن جدید نرم افزار مولدکس با نام Moldex3D R17 منتشر شد. با قابلیت های جدید مولدکس در سال 2019 بیشتر آشنا شوید.


شبیه سازی پاسخ دستگاه تزریق

به دلیل کارکرد دستگاه های مختلف تزریق پلاستیک با یکدیگر تفاوت دارد، در Moldex3D R17 امکان تعریف مشخصات دینامیکی دستگاه تزریق پلاستیک در مدلسازی نرم افزاری درنظر گرفته شده است.


پیش بینی اثرات سیلندر بر رفتار مذاب

به منظور پیش بینی دقیق تر فشار تزریق این امکان در ورژن جدید نرم افزار مولدکس فراهم شده است تا رفتار تراکم مذاب در سیلندر و نازل و اثر آن بر تراکم پذیری مواد در نظر گرفته شود.

 


کنترل کننده دمای قالب

در تحلیل کانالهای خنک کاری نرم افزار Moldex3D ، اطلاعاتی پیرامون ماکزیمم افت فشار، نرخ کلی جریان و اتلاف گرما ارائه می شود. این اطلاعات به کاربر کمک می کند تا عملکرد کنترل کننده دمای قالب را با دقت بیشتری ارزیابی کند.


آنالیز کوپل جریان نفوذ و الیاف

روش کوپل جدید این امکان را فراهم کرده است که رفتار جریان ناهمسانگرد ناشی از راستای الیاف را با دقت بیشتری مدلسازی کند. این قابلیت برای تولید کنندگان کامپوزیت که محصولات آنها دارای درصد حجمی بالای الیاف می باشد و نیاز به محاسبات دقیق دارند بسیار کمک می کند.


شبیه سازی راستای فلت الیاف (Flat Fiber)

شبیه سازی راستای الیاف قابلیت جدیدی است که برای مواد پرکننده جدید با نام فلت الیاف درنظر گرفته شده است. آنالیز راستای الیاف موجب درک بهتر رفتار مکانیکی آنها و طراحی بهتر محصول خواهد شد.


درنظر گرفتن نسبت انبساط در تحلیل فوم شیمیایی پلی یورتان

در Moldex3D Material Lab  امکان تست مواد جهت تعیین نسبت انبساط فوم پلی یورتان فراهم شده است تا با استفاده از آن پیش بینی بهتری در مورد شکل و ارتفاع نهایی فوم اتخاذ شود.


شبیه سازی برگشت مذاب در قالب گیری تزریقی به کم نفوذ سیال

ماژول های Moldex3D GAIM و WAIM در نسخه ی جدید نرم افزار این امکان را فراهم کرده اند تا برگشت مذاب در هنگام نفوذ سیال (آب یا گاز) در دستگاه قالبگیری قابل مشاهده باشد. به این ترتیب کاربران دستگاه  های تزریق پلاستیک می توانند رفتار نفوذ سیال در مذاب را بهتر درک کنند و قطعات سبک و توخالی بهتری تولید کنند که به این ترتیب هدررفت مواد کم شده و کیفیت محصولات افزایش خواهد یافت.

منبع: Moldex3D

the

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@banumusagr.com

سلام، مسئول مربوطه را انتخاب کنید تا هم اکنون در واتساپ شما را راهنمایی کند. یا با شماره 05135424520 تماس بگیرید.

×