خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

معرفی نرم افزار آنلاین CADEC ویژه محاسبات مواد کامپوزیتی

معرفی نرم افزار آنلاین CADEC ویژه محاسبات مواد کامپوزیتی

محاسبات مواد کامپوزیتی: اگر کتاب مقدمه ای بر طراحی مواد کامپوزیتی نوشته باربرو را مطالعه کرده باشید، متوجه تعداد زیادی مثال و  فرمول برای محاسبه خواص مختلف مواد کامپوزیتی شده اید. در این راستا، خود او و گروه تحقیقاتیش در دانشگاه وست ویرجینیا، وبسایتی جهت محاسبه آنلاین مشخصات مختلف کامپوزیت ها راه اندازی کرده اند، که البته به دلیل مشکلات مالی تا آخر این سال میلادی (2019) بیشتر ادامه نخواهد داشت. همچنین به دلیل اینکه تعدادی دانشجوی ایرانی در گروه او وجود داشته است، این وبسایت از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند.

سرفصل های کتاب در سایت گنجانده شده و به راحتی امکان تغییرات در پارامترهای مختلف مثال های ارائه شده در کتاب وجود دارد و برای کسانی که درس کامپوزیت و خرابی را می گذرانند بسیار مفید خواهد بود. همچنین اطلاعات بسیار مهم و مفیدی از میکرومکانیک، مکانیک لایه، ماکرومکانیک، استحکام، آسیب، کامپوزیت های منسوج و تیرهای جدار نازک در این وبسایت وجود دارد.

 

محاسبات مواد کامپوزیتی

محاسبات مواد کامپوزیتی

 

همچنین تعدادی خواص مکانیکی مربوط به الیاف، ماتریس ها ، و کامپوزیت های مختلف در مقیاس میکرو و ماکرو در این سایت وجود دارد که می تواند مرجع خوبی برای تحقیقات باشد.  امیدواریم که این وبسایت به کار خود ادامه دهد. برای عضویت دانشجویان و علاقه مندان ایرانی باید در دموی 30 روزه عضو شوند.

 سایت CADEC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *