خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

قابلیت های جدید نرم افزار ANSYS 2019 R1

قابلیت های جدید نرم افزار ANSYS 2019 R1

به تازگی نسخه جدید  ANSYS با نام نرم افزار ANSYS 2019 R1 منتشر شده است. خط تولید دینامیک مولتی بادی (MBD) آنالیز مهاجرت الکتریکی و NVH ، رابط کاربری جدید ANSYS Fluent و اصلاحاتی در تحلیل سازه ، شبیه سازی تولید افزایشی فلزات و طراحی سه‌بعدی از مهمترین قابلیت‌های نسخه جدید انسیس می‌باشد.

برای دیدن نمونه‌کارهای بنوموسی از این قسمت مراجعه کنید

ANSYS 2019 R1

گردش کار جدید NVH، که انسیس مکسول، انسیس مکانیکال و حلگر آکوستیک انسیس ورکبنچ را باهم کوپل کرده است. نویز الکترومغناطیس ماشین ها هنگام ارتعاش ناشی از نیروهای الکترومغناطیس محاسبه می شوند.

الکترومغناطیس در نرم افزار ANSYS 2019 R1

گردش کار جدیدی است که نرم‌افزار شبیه سازی میدان‌های الکترومغناطیس ANSYS Maxwell (جهت طراحی و تحلیل موتورهای الکتریکی و دیگر وسیله‌های الکترومغناطیسی و الکترومکانیکی)  ، ANSYS Mechanical و حلگر آکوستیک ANSYS Workbench را با یکدیگر ترکیب و کوپل کرده است. گردش کار،  نویز الکترومغناطیس یک ماشین هنگام ارتعاش ناشی از نیروهای الکترومغناطیس را محاسبه می‌کند. به گفته‌ی انسیس این قایلیت می‌تواند پروفیل نویز یک ماشین الکتریکی را در چند ساعت به طور کامل ارائه دهد.

سیالات در نرم افزار ANSYS 2019 R1

ANSYS Fluent جدید قابلیت‌های زیادی به منظور افزایش سادگی و سرعت ارائه کرده است. یکی از مهمترین قابلیت‌های آن امکان استفاده از پردازش موازی جهت تولید تکنولوژی موزاییک (Mosaic) است که می‌تواند تا 10 برابر سریعتر نسبت به نسخه قبل عمل کند.  به دلیل آنکه نمی‌توان تنها از یک مدل توربولانسی در تمام شبیه‌سازی‌ها استفاده کرد، کاربران مجبورند مدل مربوط را از بین تعداد زیادی مدل ثابت انتخاب کنند و امیدوار باشند که آن مدل مناسب کاربرد مدنظر است. با معرفی GEKO که ساده شده‌ی Generalized k-omega می‌باشد ابزار جدیدی است که به کاربر جهت کنترل توربولانس یا آشفتگی کمک می‌کند.

جامدات

به منظور افزایش کارامدی در تحلیل سازه‌ای ، ANSYS Mechanical  نرمی دمایی را به بهینه‌سازی توپولوژی قبلی اضافه کرده است. همچنین اصلاحاتی در رشد ترک خستگی و مش زنی مجدد (Remeshing) حلگر غیرخطی داشته است. در مدل‌هایی که دارای نواحی تماسی زیادی است، سرعت حل 2 برابر بیشتر شده است.

ANSYS Motion MBD خط تولید جدیدی در انسیس است که توسط Virtual Motion کره جنوبی طراحی و توسعه داده شده است. این حلگر نسل سوم MBD دارای مجموعه‌ای از قابلیت‌های دینامیک برای اجسام صلب و غیر صلب است. خصوصیات مربوط به این خط تولید گسترده است. با این حلگر کاربران می‌توانند مکانیزم‌های پیچیده نظیر سیستم فرمان خودرو را مدل کند.

تولید افزایشی

به منظور تولید افزایشی، محیط جدید ANSYS Additive Science درنظر گرفته شده است تا نیاز مهندسان جهت تعیین پارامترهای بهینه در مصالح و  ماشین‌های تولید افزایشی فلزات را برطرف نماید؛ یعنی به مهندسان جهت تاثیر تغییرات پارامترهای ماشین بر اندازه حوضچه مذاب و تخلخل مواد کمک می کند. حلگر ANSYS Additive Print به تنهایی می‌تواند در تولید افزایشی استفاده شود و دارای گستره‌ی زیادی از مواد می‌باشد که Ti64 و Al357 جدیدا به آن اضافه شده است. ANSYS Workbench Additive گزینه‌ی جدیدی با نام Layered tetrahedral elements جهت مش زنی اضافه کرده است که منجر به افزایش دقت در عین ثابت ماندن حجم مدل می‌شود.

در گروه طراحی 3‌بعدی، به ANSYS Discovery Live بهینه‌سازی توپولوژی و به ANSYS Discovery AIM جهت افزایش قابلیت‌های فیزیکی حل ارتعاشی تصادفی افزوده شده است.

دانلود بروشور قابلیت های جدید انسیس 2019

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *