خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

شبیه‌سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell: این نرم‌افزار را معرفی می‌کنیم برای کسانی که علاقه‌مند به اجرای پروژه‌های آکوستیک و نویز در مهندسی هستند.

برای طراحی و شبیه‌سازی عددی سیستم‌هایی که پیش‌بینی مقدار نویز و آکوستیک نقش مهمی دارد، نرم‌افزارهای زیادی نیستند که کارایی بالایی داشته باشند.

هم اکنون شرکت‌ها، پژوهشکده‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی زیادی در سرتاسر اروپا و آمریکا در حال کار برای محاسبه و شبیه‌سازی بهتر این نوع از تحلیل‌ها هستند.

شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

شبیه‌سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

معرفی نرم افزار AlphaCell

نرم‌افزاری که امروز معرفی می‌کنیم، آلفاسل نام دارد. نرم‌افزار AlphaCell برای اجرای پروژه‌های آکوستیک و نویز، پیش‌بینی پنل‌های چند لایه و تمام انواع NVH‌ها کاربرد دارد.

گزارش شده است که نرم‌افزار AlphaCell دارای مدل‌های موادی زیادی است.

به این ترتیب این امکان برای کاربر وجود دارد که هوا ، نویز شوک و نویز آشفته را مدل کند. برای این تمام این محاسبات از روش ماتریس انتقال (TMM/FTMM) بهره می‌برد.

توسعه دهنده آلفا سل

نرم افزار AlphaCell توسط یک شرکت مستقل تحقیقاتی فرانسوی به نام MATELYS برای انجام پروژه‌های شبیه سازی  آکوستیک و نویز توسعه داده شده است.

این آزمایشگاه مشغول اجرای پروژه‌هایی در زمینه مواد، آکوستیک، مکانیک، ترمودینامیک و جریان‌های سیال است.

نرم افزار AlphaCell  قابلیت ایمپورت و اکسپورت با نرم‌افزار‌های MSC مثل MSC-NASTRAN و ACTRAN را دارد. همچنین این نرم‌افزار در مجموعه نرم‌افزار ALTAIR هم قابل استفاده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این نرم‌افزار می‌توانید اینجا و اینجا کلیک کنید و بیشتر در مورد آن ببینید و بخوانید.

چگونه با هم همکاری کنیم؟

اگر سوال و نظری در مورد این نرم‌افزار پیش آمد، با ما درمیان بگذارید و یا اگر مساله‌ای پیرامون آکوستیک و نویز دارید با ما در تماس باشید و مشاوره رایگان بگیرید. بخشی از خدمات ما در حوزه آکوستیک و نویز را می‌توانید در اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *