خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell: این نرم افزار را معرفی می کنیم برای کسانی که علاقه مند به اجرای پروژه های آکوستیک و نویز در مهندسی هستند. برای طراحی و شبیه سازی عددی سیستم هایی که پیش بینی مقدار نویز و آکوستیک نقش مهمی دارد، نرم افزارهای زیادی نیستند که کارایی بالایی داشته باشند. هم اکنون شرکت ها، پژوهشکده ها و پروژه های تحقیقاتی زیادی در سرتاسر اروپا و آمریکا در حال کار برای محاسبه و شبیه سازی بهتر این نوع از تحلیل ها هستند.

شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

معرفی نرم افزار شبیه سازی آکوستیک و نویز با نرم افزار AlphaCell

نرم افزاری که امروز معرفی می کنیم، آلفاسل نام دارد. نرم افزار AlphaCell برای اجرای پروژه های آکوستیک و نویز، پیش بینی پنل های چند لایه و تمام انواع NVH ها کاربرد دارد. گزارش شده است که نرم افزار AlphaCell دارای مدل های موادی زیادی است. به این ترتیب این امکان برای کاربر وجود دارد که هوا ، نویز شوک و نویز آشفته را مدل کند. برای این تمام این محاسبات از روش ماتریس انتقال (TMM/FTMM) بهره می برد.

نرم افزار AlphaCell توسط یک شرکت مستقل تحقیقاتی فرانسوی به نام MATELYS برای انجام پروژه های نویز و آکوستیک توسعه داده شده است، این آزمایشگاه مشغول اجرای پروژه هایی در زمینه مواد، آکوستیک، مکانیک، ترمودینامیک و جریان های سیال است.

نرم افزارAlphaCell  قابلیت ایمپورت و اکسپورت با نرم افزار های MSC مثل MSC-NASTRAN و ACTRAN را دارد. همچنین این نرم افزار در مجموعه نرم افزار ALTAIR هم قابل استفاده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار می توانید اینجا و اینجا کلیک کنید و بیشتر در مورد آن ببینید و بخوانید.

چگونه با هم همکاری کنیم؟

اگر سوال و نظری در مورد این نرم افزار پیش آمد، با ما درمیان بگذارید و یا اگر مساله ای پیرامون آکوستیک و نویز دارید با ما در تماس باشید و مشاوره رایگان بگیرید. بخشی از خدمات ما در حوزه آکوستیک و نویز را می توانید در اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *