صنایع هوافضا

با توجه به گزارش های منتشرشده توسط سازمان های هوایی، همواره برخورد پرنده به هواپیما موجب هزینه چندین میلیون دلاری بدلیل ایجاد خرابی و آسیب در بدنه هوایپما و همچنین تغییرات برنامه زمانی برای آن شرکت ها می شود. شبیه سازی تجربی برخورد پرنده در صنعت هوافضا بخشی از تست هایی است که باید برای برخی از قطعات و قسمت های هواپیما در ضمن طراحی انجام شود. با اجرای این فرآیند به روش عددی امکان کاهش هزینه های مربوط به نمونه سازی کاهش خواهد یافت.

ساختار شرکت ما بگونه ای است که با قواعد و الزامات مربوط به طراحی سازه های صنعت هوافضا آشنایی کامل وجود دارد. خدمات ما طیف گسترده ای از نیاز صنعت هوافضا و صنایع مربوطه را پوشش می دهد و می تواند دفتر طراحی حرفه ای شما قلمداد شود.

آنالیز مواد پیشرفته، بخش مهمی از کار ما در شرکت بنیان صنعت بنوموسی است. ارزیابی سلامت سازه و تحلیل خرابی مواد کامپوزیتی و غیر کامپوزیتی شامل تورق و رشد ترک در این قسمت پوشش داده می شود.

در شبیه سازی فرآیند تولید، هدف تولید قطعات مستحکم با وزن کم است. با استفاده از نرم افزارهای معتبر در این حوزه فرآیند تولید به طور کامل شبیه سازی می شود تا اثرات ترمومکانیکی، انتقال حرارت و سایر پارامترهای موثر در تولید یک قطعه با کیفیت بالا با دقت ارزیابی شود.

ارزیابی قابلیت اطمینان، بخش دیگری از خدمات ما می باشد که لازم است در طراحی سازه ها و تجهیزات با ایمنی بالا رعایت شود. متخصصان ما توانایی اجرای تحلیل های GAP و FMECA را دارا می باشند.

خدمات بَنوموسی در صنایع هوافضا

همکاران ما در شرکت بنیان صنعت بنوموسی آماده ارائه خدمات فنی به تمامی شرکت های هوایی می باشند. نمونه کار های ما را ببینید. جهت ارتباط با کارشناس کلیک کنید.

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@banumusagr.com

سلام، مسئول مربوطه را انتخاب کنید تا هم اکنون در واتساپ شما را راهنمایی کند. یا با شماره 05135424520 تماس بگیرید.

×