خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

صنایع هوافضا | کلیه خدمات طراحی،شبیه سازی و مهندسی معکوس صنعت هواپیمایی

صنایع هوافضا و هواپیمایی

صنایع هوافضا

شرکت بنیان صنعت بنوموسی ارائه دهنده خدامات فنی مهندسی صنعت هواپیمایی
طراحی سازه های صنعت هوافضا، آنالیز مواد پیشرفته، ارزیابی سلامت سازه، تحلیل خرابی مواد کامپوزیتی و غیر کامپوزیتی
تورق و رشد ترک، شبیه سازی فرآیند تولید، ارزیابی قابلیت اطمینان، اجرای تحلیل های GAP و FMECA

با توجه به گزارش‌های منتشر شده توسط سازمان‌های هوایی، همواره برخورد پرنده به هواپیما موجب هزینه چندین میلیون دلاری بدلیل ایجاد خرابی و آسیب در بدنه هوایپما و همچنین تغییرات برنامه زمانی برای آن شرکت‌ها می‌شود. شبیه سازی تجربی برخورد پرنده در صنعت هوافضا بخشی از تست‌هایی است که باید برای برخی از قطعات و قسمت‌های هواپیما در ضمن طراحی انجام شود. با اجرای این فرآیند به روش عددی امکان کاهش هزینه‌های مربوط به نمونه سازی کاهش خواهد یافت.

ساختار شرکت ما بگونه‌ای است که با قواعد و الزامات مربوط به طراحی سازه‌های صنعت هوافضا آشنایی کامل وجود دارد. خدمات ما طیف گسترده‌ای از نیاز صنعت هوافضا و صنایع مربوطه را پوشش می‌دهد و می‌تواند دفتر طراحی حرفه‌ای شما قلمداد شود.

آنالیز مواد پیشرفته، بخش مهمی از کار ما در شرکت بنیان صنعت بنوموسی است. ارزیابی سلامت سازه و تحلیل خرابی مواد کامپوزیتی و غیر کامپوزیتی شامل تورق و رشد ترک در این قسمت پوشش داده می شود.

در شبیه سازی فرآیند تولید، هدف تولید قطعات مستحکم با وزن کم است. با استفاده از نرم افزارهای معتبر در این حوزه فرآیند تولید به طور کامل شبیه سازی می شود تا اثرات ترمومکانیکی، انتقال حرارت و سایر پارامترهای موثر در تولید یک قطعه با کیفیت بالا با دقت ارزیابی شود.

ارزیابی قابلیت اطمینان، بخش دیگری از خدمات ما می‌باشد که لازم است در طراحی سازه‌ها و تجهیزات با ایمنی بالا رعایت شود. متخصصان ما توانایی اجرای تحلیل‌های GAP و FMECA را دارا می‌باشند.

خدمات بَنوموسی در صنایع هوافضا

همکاران ما در شرکت بنیان صنعت بنوموسی آماده ارائه خدمات فنی به تمامی شرکت‌های هوایی می‌باشند. نمونه کار های ما را ببینید. جهت ارتباط با کارشناس کلیک کنید.