با پیشرفت تکنولوژی و گسترش سیستم های کامپیوتری تولید نرم افزار ها و پلاگین های گوناگون رشد قابل توجهی داشته است. دنیای مهندسی نیز ازین قاعده مستثنی نیست و  همزمان با گسترش کامپیوتر ها روز به روز استفاده از نرم افزارهای مختلف جهت انجام امور مختلف افزایش یافته است.

پلاگین آباکوس

 پلاگین آباکوس جهت تولید متریال جدید

نرم افزار های متلب، آباکوس، سالیدورک و … از مهمترین نرم افزار های مهندسی هستند که این امکان را به کاربر می دهند تا با نوشتن سابروتین ها، پلاگین ها و GUIهای مختلف کار را برای کاربر راحت کنند.

از آنجا که ساخت نرم افزار های بزرگ هزینه بر و زمان بر است  بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند تا  کارهای خود را با روشهای سنتی و مرحله به مرحله انجام دهند غافل از این که هر شرکت می تواند با صرف هزینه های بسیار کم جهت انجام طراحی ها و آنالیز های مختلف نرم افزار، پلاگین و یا GUI مخصوص به خود با لوگو و هدف اختصاصی یکتا را داشته باشند تا علاوه بر افزایش سرعت، امور خود را با دقت بیشتری انجام دهد.

تولید GUI در نرم افزار متلب

تولید نرم افزار جهت اندازه گیری استخوان زانو

مهندسان شرکت بنیان صنعت بنوموسی توانایی دارند تا با تولید نرم افزار ها، پلاگین ها و GUI ها مسیر پیشرفت را برای شرکت های مهندسی هموار کنند.

معرفی شرکت بنیان صنعت بنوموسی

هسته اولیه گروه تحقیقاتی بنوموسی در سال 1391 کار خود را با انجام پروژه های شبیه سازی و آنالیز عددی در صنایع مختلف آغاز کرد. با گذشت 5 سال از آغاز فعالیت و انجام پروژه های صنعتی گوناگون گروه تحقیقاتی بنوموسی به شرکت بنیان صنعت بنوموسی تبدیل شد و حوزه فعالیت خود در زمینه تحقیقات نرم افزاری و سخت افزاری را به صورت چشم گیری گسترش داد. این شرکت در حال حاضر یکی از شرکت های تحقیقاتی جهت انجام پروژه های گوناگون در صنایع مختلف همتراز با شرکت ها و پژوهشکده های صنعتی بزرگ در کشور به شمار می آید.

تماس سریع

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .