خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

دفتر طراحی بنوموسی

درباره ما

(about US)

دفتر طراحی بنوموسی

شرکت بنیان صنعت بَنوموسی، ارائه دهنده خدمات دفاتر طراحی مهندسی و دفاتر تحقیق و توسعه است. ارائه ی خدماتی نظیر آموزش، مشاوره، طراحی صنعتی، مهندسی معکوس، شبیه سازی عددی، نمونه سازی و ساخت قطعات و تجهیزات صنعتی در این شرکت انجام می شود.

مشتریان ما

مشتریان ما

هدف دفتر طراحی بنوموسی

هدف دفتر طراحی بنوموسی، استفاده از دانش روز جهت افزایش کیفیت و بهینه سازی محصولات تولیدی کارخانجات و تولیدی ها به کمک شبیه سازی عددی (Simulation-Driven Design) است. برای نیل به این هدف، از محققان و مهندسان مجرب با دانش روز بهره گرفته ایم.

از تجربیات اساتید دانشگاه در داخل و خارج از کشور و همچنین مهندسان کاربلد در سراسر دنیا به روش های مختلف استفاده می کنیم.

از شرکت های نوپا، مخترعین و مبتکرین حمایت می کنیم و سعی می کنیم بهترین دانسته های خود را در خدمت طراحی و تولید محصول آنها داشته باشیم.

همکاران داخلی و خارجی دفتر طراحی بنوموسی

با شرکت های بزرگ داخلی و خارجی در صنایع مختلف در این حوزه فعالیت داریم و به لطف خدا توانسته ایم جزء بهترین مشاوران و همکاران آنها باشیم. محصولات و خدمات ما در اکثر نقاط جهان ارائه و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

دوره های آموزشی دفتر طراحی بنوموسی

سعی می کنیم دوره های آموزشی مختلف را توسط مجریان پروژه ها برگزار کنیم، تا جدیدترین اطلاعات و یافته های مهندسی را با علاقه مندان آن به اشتراک بگذاریم.

چندین پروژه بلند مدت با کاربرد صنعتی و تحقیقاتی در دست اجرا داریم که گام به گام آنها را پیگیری و پیش می بریم. از حمایت و مشارکت صنعت و دانشگاه جهت سرعت در اجرای این پروژه ها استقبال می کنیم.

دفتر طراحی بنوموسی

چارت خدمات شرکت بنوموسی

تماس مستقیم

پنجره واحد خدمات سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایرانعضو فن بازار منطقه ای استان خراسان رضوی و مشاور سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران (تا 70% تسهیلات و تا سقف 50 میلیون تومان جهت حمایت از واحد های تولیدی ایران) جهت مطالعه بیشتر کلیک کنید.
عضو پارک علم و فناوری خراسان رضوی 
عضو شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تخصصی کسب‌وکار (طراحی و توسعه محصول مبتنی بر شبیه سازی)
شرکت بنوموسی پردیس فناوری صنایع معدنی - مشاوره شبیه سازی و محاسبات مهندسیعضو پردیس فناوری صنایع معدنی
PW Europe logo smallنماینده فروش نرم افزار پارتیکل ورکس (Particleworks) در خاورمیانه
d5cb8af4Untitledاولین شرکت ارائه دهنده خدمات ارزیابی کارامدی برای سرویس دهی (FFS) سطح 3 در ایران
شرکت بنوموسی- کلینیک عارضه یابی صنعت - مشاوره طراحی و محاسبات مهندسی - امکان سنجیعضو کلینیک صنعت استان خراسان رضوی (عارضه یابی و ارائه مشاوره تخصصی فنی به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط)

محمد خُراشاد
مدیر مهندسی و CAE
کارشناس ارشد
مهندسی معماری کشتی

2048px LinkedIn icon.svg

photo 2020 04 11 08 49 00 2

پدرام غلام نژاد
مدیر بازرگانی و مارکتینگ
کارشناس مهندسی برق