نرم افزار بازرسی SIGNAL FFS

آبان, ۱۳۹۸ بدون نظر آموزش, بازرسی, خدمات, نفت و گاز, هوافضا

نرم افزار ارزیابی کارآمدی سرویس سیگنال یا همان SIGNAL™ FITNESS-FOR-SERVICE نرم افزاری کاربر پسند و تخصصی است که توسط متخصصان این حوزه از مهندسی توسعه داده شده است. کاربرد این نرم افزار در اجرای ارزیابی برای کارآمدی در سرویس (FFS) و تحلیل مکانیک شکست (Fracture Mechanics) تجهیزات ثابت و دوار می باشد. با این نرم افزار مهندسان و بازرسان می توانند عملیات بازرسی و خطرات ناشی از ایمنی تجهیزات را مطابق با استانداردهای صنعتی کاهش دهند.

توسعه دهنده اصلی این نرم افزار دکتر تد اندرسون (Ted Anderson) می باشد که تحقیقات و فعالیت های زیادی در حوزه شکست و ارزیابی کارآمدی سرویس تجهیزات مختلف در سراسر دنیا داشته است و یکی از مولفان اصلی ویرایش سال 2007 استاندارد API 579-1/ASME FFS بوده است. همچنین او نویسنده بسیاری از کتابهای مشهور معتبر در حوزه مکانیک شکست است.

با استفاده از این نرم افزار به سرعت امکان ارزیابی کارآمدی سرویس سطح 1 و 2 وجود دارد. همچنین مهمترین و عمومی ترین ارزیابی های سطح 3 در این نرم افزار گنجانده شده است. بنابراین امکان تشخیص و ارزیابی سریع رد یا تائید تجهیز در سرویس وجود دارد و خطرات و ریسک را کاهش می دهد. در این نرم افزار ارزیابی رشد ترک مطابق با استاندارد بریتانیایی BS 7910 انجام می شود.

با استفاده از نرم افزار بازرسی SIGNAL FFS از توقف هزینه بر و غیر برنامه ریزی شده تجهیزات در سرویس جلوگیری می شود و به سرعت امکان برنامه ریزی برای بازرسی یا تعمیرات آتی وجود دارد. همچنین امکان تخمین عمر باقی مانده تجهیز در سرویس می باشد و بنابراین امکان انجام هرگونه بهینه سازی موجود است.

برای سفارش نرم افزار یا اجرای ارزیابی کارآمدی سرویس تجهیزات با ما تماس بگیرید.

 

[ht_button title=”دانلود بروشور” color=”accent” custom_color=”#f78224″ size=”small” type=”normal” icon_name=”fa fa-angle-double-down” link=”https://www.questintegrity.com/assets/PDFs/Flyers-new-brand/signal-fitness-for-service-flyer-LTR-Rev.07-16-web.pdf” target=”_blank”][/ht_button]

منبع: کوئست اینتگریتی

 

the

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@banumusagr.com

سلام، مسئول مربوطه را انتخاب کنید تا هم اکنون در واتساپ شما را راهنمایی کند. یا با شماره 05135424520 تماس بگیرید.

×