ماموریت ما

شرکت بنیان صنعت بنوموسی اولین شرکت ایرانی است که توسط تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاهی تاسیس شده است و ماموریت خود را برقراری ارتباط میان صنعت کشور و دانش روز می داند. این شرکت ابتدا با نام گروه تحقیقاتی بنوموسی فعالیت خود را آغاز کرد و پس از کسب تجربه کافی به شرکت بنیان صنعت بنوموسی تغییر نام داد.

 

واحد تحقیق و توسعه مجزا

بسیاری از شرکت های بزرگ دارای واحد تحقیق و توسعه هستند و ماموریت این واحد بهبود عملکرد سیستم های درون شرکت بوده است. این واحدها با استفاده از نیروی متخصص خود توانسته اند همراه با تکنولوژی روز دنیا به حرکت خود ادامه دهند و کیفیت و بازار محصولات خود را روز به روز گسترش دهند.

نیاز به امور مربوط به توسعه و تحقیق شرکت ها بسیاری از اوقات مقطعی بوده و راه اندازی این واحد برای بسیاری از صنایع توجیه پذیر نخواهد بود.

راه اندازی واحد تحقیق و توسعه باعث تحمیل هزینه های اضافی بر بسیاری از صنایع شده است و از طرفی یافتن نیروی متخصص و کارآمد برای اکثر صنایع مشکل است و همچنین بسیاری از واحدهای تحقیق و توسعه موجود در صنعت نیز توانایی انجام تمام امور تخصصی مربوط به شرکت را نمی توانند داشته باشند.

شرکت بنیان صنعت بنوموسی با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد دانشگاهی در اختیار خود و باتکیه بر تجربه ی نیروها وظیفه خود را پر کردن این خلا می داند.

 

دفتر طراحی حرفه ای

شرکت ها با داشتن یک دفتر طراحی حرفه ای یک گام به پیشرفته شدن و بهبود عملکرد خود نزدیک شده اند.

راه اندازی یک دفتر طراحی حرفه ای برای بسیاری از شرکت ها نه تنها صرفه اقتصادی ندارد که در بسیاری از موارد امکان پذیر هم نخواهد بود لذا بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند امور مربوط به طراحی خود را برون سپاری نمایند و از داشتن یک دفتر طراحی مستقل خود را بی نیاز کنند.

شرکت بنیان صنعت بنوموسی با بکاربردن تجربه و تخصص و بکارگیری نرم افزارهای مهندسی قدمی بزرگ در راستای رفع نیاز بسیاری از شرکت ها به داشتن اینچنین دفاتری برداشته است.

 

ارتباط نیروهای متخصص و صنایع

ارتباط میان نیروی متخصص و دانشمند و استفاده از دانش و مهارت تخصصی امری ضروری جهت ارتقا و پیشرفت صنایع در کشور است. استفاده از تخصص افراد باعث بهبود عملکرد و پیشرفت صنایع می گردد.

شرکت بنیان صنعت بنوموسی با بکارگیری نیروهای متخصص در اختیار خود توانسته است ارتباط موثری میان صنایع و نیروهای متخصص برقرار نماید.

 

استفاده از رایانه در صنعت

در قرن اخیر کاربرد رایانه در صنایع مختلف روز به روز در حال گسترش است و برای عقب نماندن از دنیای فناوری به کار بردن این مهم نیز ضروری است.

بسیاری از صنایع کشور هنوز نتوانسته اند به اهمیت کاربرد رایانه در صنعت پی ببرند و این موضوع باعث عقب افتادگی آنها از صنایع روز دنیا و تحمیل هزینه های مازاد بر آنها شده است.

شرکت بنیان صنعت بنوموسی توانسته است با بکاربردن نرم افزارهای مهندسی و استفاده از تحلیل و شبیه سازی در صنایع مختلف راه حل های مختلفی را پیش روی صنعت گران جهت تولید با کیفیت بهتر و به صرفه تر قرار دهد.

 

پل ارتباطی دانشگاه و صنعت

ارتباط میان صنایع و دانشگاهها در کشورهای توسعه یافته کاملا نهادینه شده است به صورتی که تمام صنایع مشاوره پروژه های خود را به دانشگاه ها می سپارند و دانشگاهها با استفاده از علم روز و یا تولید علم جدید کار صنایع را راحت تر و بهینه تر می کنند.

ارتباط میان صنعت و دانشگاه در این کشورها به ایجاد دانشگاه های کارآفرین منجر شده است و وجود اینگونه دانشگاه ها باعث گردیده تا در کنار صنایع و دستگاه های مدرن و پیشرفته نیروی انسانی توانمند نیز حضور داشته باشند.

شرکت بنیان صنعت بنوموسی توانسته است با اجرای ماموریت خود و برقراری ارتباط با دانشگاه ها و اطلاع یافتن از تجهیزات و دستگاه های کارگاهی در دسترس آنها نقشی مهم در اتصال دانشگاه و صنعت ایفا کند.

مزایای همکاری با شرکت

  • کاهش هزینه ها
  • صرفه جویی در زمان
  • طراحی اصولی
  • تولید قطعات استاندارد
  • استفاده از تجربه مهندسان
  • بکار بردن تخصص
  • مشاوره رایگان
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to info@banumusagr.com

سلام، مسئول مربوطه را انتخاب کنید تا هم اکنون در واتساپ شما را راهنمایی کند. یا با شماره 05135424520 تماس بگیرید.

×