خدمات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

English

دانلود پلاگین اسپکتروم بیکر قابل استفاده در اباکوس

دانلود پلاگین اسپکتروم بیکر

دانلود پلاگین اسپکتروم بیکر: پلاگین ها افزودنی هایی هستند که به منظور ارتقا و یا شخصی سازی در نرم افزار های مختلف توسط کاربران تهیه می شوند.

با استفاده از اسکریپت نویسی در نرم افزار آباکوس (Abaqus) می توان پلاگین هایی با اهداف مشخص تهیه کرد. این پلاگین ها به زبان پایتون (Python) نوشته می شوند.

 

دانلود پلاگین اسپکتروم بیکر

دانلود پلاگین اسپکتروم بیکر

 

 

مارتین بیکر از دانشگاه فنی برانشوایگ به منظور نمایش بهتر کانتورها در ماژول نتایج (Visualization) نرم افزار آباکوس، با استفاده از اسکریپت نویسی، پلاگینی تهیه کرده است که نمایش کانتورهای تنش، جابه جایی و … را برای مهندسان و دانشجویان ملموس تر می کند.

هدف او از تهیه ی این پلاگین تحلیل سریعتر نتایج با مشاهده ی کانتورها و طیف رنگ آنهاست.

نرم افزار آباکوس به صورت پیش فرض از طیف رنگین کمانی برای نمایش کانتور ها استفاده می کند. رنگ بندی در اسپکتروم بیکر از کالر برور2 گرفته شده است.

در این نوع رنگ بندی تغییر ملایم روشنایی رنگ ها مدنظر است نه صرفا رنگ آنها. قابلیت دیگری که در این پلاگین وجود دارد، تشخیص سریع نواحی بیشینه و کمینه و تار خنثی می باشد.

رنگ بندی پارولا که از سال 2014 در نرم افزار MATLAB استفاده می شود، در این پلاگین نیز گنجانده شده است. اما رنگ بندی پیشفرض اسپکتروم بیکر زرد به قرمز است.

نکات مربوط به پلاگین و  نصب آن در فایل همراه آن آورده شده است.

 

ColorBrewer

 

یکی از خدمات ما، آموزش اسکریپت نویسی و تولید نرم افزار و پلاگین سفارشی به زبان پایتون می باشد. چناچه شما هم نیاز به یک پلاگین برای کارهای شخصی خود در نرم افزار آباکوس دارید و می خواهید آن را شخصی سازی کنید، برای آموزش یا تولید آن با ما تماس بگیرید.

*برای مشاهده لینک دانلود عضو سایت شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *